search
trenfrderu

Berberoğlu Restoran

Yöresel ve lezzetli günlük doğal hazırlanmış yemekler

Ormana’da muhteşem ve otantik bir ortamda, leziz yöresel yemekler, odun ateşinde tas fırında pişen ürünler..

Berberoğlu Restoran Ormana’nın çarşı içinde en merkezi konumda olan Berberoğlu evinin içindedir. Bir aile restoranı olan mekan, otantik dekorasyonu ile, sizlere huzurlu bir ortamda keyifli vakit geçirmenize olanak sağlayacaktır. Yöresel ve konya mutfağının ağırlıkta olduğu menü içeriğinin dışında bu lokasyon için şaşırtıcı sunum ve lezzetleri keşif etmenizede imkan tanıyacak. 

Ormana Active Berberoğlu restoranda grup yemekleri ve menülü yemek organizasyonları mümkün olmakla birlikte, bireysel olarak ta çok farklı lezzetleri tatma imkanınız olacaktır. Kahvaltıdan, atıştırmalık yemeklere çok zengin menüsüyle her kesim ve farklı ağız tadına sahip müşterilere hitap edecek yemekler ormana active berberoğlu restoranda.

Vejetaryen yemek imkanlarının da mevcut olduğu menümüzde yemeklerde kullanılan ürünlerin hepsi doğal ve geleneksel yöntemlerle hazırlanmaktadır. Bu kapsamda taş fırında odun ateşinde pişecek güvecin veya bakır kazanlarda hazırlanan yemeklerin tadı uzun süre damağınızda kalacak.Restoranımız, tüm bu özellikleri aynı anda bulabileceğiniz yöredeki tek yer olarak bilinmektedir. Düğmeli evlerin otantik yapısı içinde nezih bir ortamda leziz yemekler yemek isterseniz restoranımız tam size göre.


Ormana active'de yemeklerde kullanılan sebze ve meyvenin ciddi bir bölümü kendi tarla, bağ ve bostanlarımızın mahsulleri olup kalanı ise kendi bölgemizde bildiğimiz, takip ettiğimiz üreticilerden gelen doğal ve organik ürünlerdir. Örnek olarak salata sosu niyetine kullanılan nar ekşisi için her sene 2-3 ton nar sıkıp kazanlarda pişirip hazırlıyoruz. 2 metre çapındaki taş fırınımızda ise güveç ve pide ürünlerimizden memnun kalacaksınız.

Restoran zengin kahvaltı seçenekleri, yöresel yemek türleri, ızgara, pide ve ev yemekleri olanakları için ibradı nın ormana köyündeki çarşı içindeki Berberoğlu Restoranı tercih edebilirsiniz. Soru ve bilgi için Tel: 0242 692 30 30

ormana active

Eşsiz doğası içinde ve kaliteden vazgeçmeden dinlenebilecek ve huzur dolu doğanın tadını çıkartacağınız otantik otel ve restoran.

telefonlar

Tel:     (+90) 242 692 30 30
Faks : (+90) 242 692 30 33
Gsm : (+90) 532 312 73 39
info@ormanaactive.com

Üyelikler

atib logo   aktob

tatil melegi
 
tursab dvs 9088

Hava Durumu

ibradı hava durumu

The Copright © 2024 Ormana Aktif Kültürel ve Yaratıcı Turizm A.Ş. Her hakkı saklıdır.